default_mobilelogo

Jsme hrdí autoři nápadu uspořádat koncert PKF – Prague Philharmonia na terase v zahradě sídla amerického velvyslance v Praze. Až velvyslanec S.King ale sen přeměnil ve skutečnost, v roce 2019 se koncert poprvé uskutečnil. A společně s panem velvyslancem jsme v letošním roce učinili další krok – z výjimečné události jsme založili tradici.

Jako hrdí podporovatelé PKF - Prague Philharmonia se těšíme na v pořadí druhý koncert v zahradě residence velvyslance Spojených států amerických v České republice, jeho excellence pana S. Kinga. Jsme nesmírně rádi, že ve spolupráci s americkou ambasádou v Praze a za přispění našich podporovatelů a sponzorů můžeme tuto akci opět uskutečnit. Její konání je nejen potvrzení úspěšného prohlubování kulturních vztahů mezi oběma zeměmi, ale i výrazem solidarity a podpory našeho orchestru v těžkých dobách.

V tomto výjimečném prostředí zazní skladby od Aarona Coplanda , Pavla Haase a Antonína Dvořáka.

 

 

Dne 30. července 2020 nabyla účinnosti první část novely zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce (dále jen „zákoník práce“) provedená zákonem č. 285/2020 Sb. Níže si Vám dovolujeme shrnout nejzásadnější změny, které tento předpis do vztahů mezi zaměstnanci a zaměstnavateli přinese. Některé tyto změny, jako je úprava v oblasti dovolené nebo zavedení sdíleného pracovního místa, pak nabydou účinnosti až k 1. lednu 2021.

Naše kolegyně z advokátní kanceláře Anna Všetečková publikovala v Tottenham Report.
Článek o provozu kasin v České republice v době Covid-19 si můžete přečíst zde:

Hrdě jsme podpořili koncert ke Dni nezávislosti USA v rezidenci velvyslance US v Praze. 

Poslechněte si záznam koncertu z Petschkovy vily - Rezidence velvyslance USA v Praze, kde zazněla Dvořákova Symfonie č. 9, e-moll, op. 95, známá jako „Novosvětská.

Naše společnost je dlouhodobým podporovatelem PKF a jsme potěšeni, že si díky záznamu může koncert poslechnout i široká veřejnost.

Přejeme příjemný zážitek.

 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/13536644856-pkf-prague-philharmonia-koncert-ke-dni-nezavislosti/

Se zármutkem vám oznamujeme, že zakládající člen Becker & Poliakoff, P.A. nás navždy opustil 4. července 2020.

https://www.legacy.com/obituaries/sunsentinel/obituary.aspx?n=alan-s-becker&pid=196446582

Tady Vary. Alternativa ke zrušenému 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jako věrní podporovatelé Jsme nemohli chybět. Při pohledu na prázdný velký sál hotelu Thermal a klidné Karlovy Vary se mísil pocit smutku a zároveň velkého očekávání příštího roku. Držíme Ti palce festivale.

Becker a Poliakoff patří mezi trvalé a dlouhodobé podporovatele PKF – Prague Philharmonia a je tomu tak i nyní, kdy jsme hrdými sponzory koncertu v rezidenci U.S. Embassy Prague.

Nenechte si ujít unikátní zážitek záznamu koncertu ke Dni nezávislosti USA, který odvysílá ČT art dne 4. července ve 20.00. Pod americkou vlajkou zazní Dvořákova symfonie „Z Nového světa“, která ztělesňuje přátelské vazby mezi českým a americkým národem. Koncert ke Dni nezávislosti diriguje Leoš Svárovský.

Rádi bychom Vás informovali, že společnost Becker a Poliakoff Consulting a.s. je členem Asociace Public Affairs Agentur a to od 17.1.2019.

Mladá klarinetistka Anna Paulová, orchestr PKF-Prague Philharmonia, William a Alexandra Lobkowiczovi a mecenáši a přátelé tělesa, ti všichni se sešli v úterý na Pražském hradě. Zněla Elgarova, Mozartova a Haydnova hudba. Orchestr tam otevřel další ročník své exkluzivní donátorské koncertní řady Lobkowicz abonmá. Vystoupil na pódiu po vynucené tříměsíční pauze a přinesl publiku nejen hudební, ale vyzařováním zprostředkovaně i mimohudební potěšení, zřetelné a silné.

Becker a Poliakoff, s.r.o., advokátní kancelář

U Prašné brány 1078/1
110 00 Praha 1

Tel: (+420) 224 900 000
E-mail: office@becker-poliakoff.cz

Identifikátor datové schránky: pyuzxei Společnost zápsana u Městského soudu v Praze, spisová značka C 155003. IČO: 25098039, DIČ: CZ25098039

Becker & Poliakoff Consulting a. s.

U Prašné brány 1078/1
110 00 Praha 1

Tel: (+420) 224 900 000
E-mail: office@becker-poliakoff.cz

Identifikátor datové schránky: fzvc3s5 Společnost zápsana u Městského soudu v Praze v oddíle B, vložka 8889. IČO: 49619667, DIČ: CZ49619667

Becker Lawyers