Becker & Poliakoff

cz eng

Hlavní menu:

Podnikatelská mise do Milána s ministrem zahraničních věcí České republiky Tomášem Petříčkem
26.11.2019
Zástupce naší advokátní kanceláře se zúčastnil doprovodné podnikatelské mise ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka do Milána. V programu byla návštěva University Politecnica di Milano (bylo zajímavé se seznámit se strukturou, fungováním organizace, Polihubu a TTO, tedy spojení akademické sféry,...
Celý článek
Zástupce naší advokátní kanceláře se zúčastnil doprovodné podnikatelské mise ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka do Milána. V programu byla návštěva University Politecnica di Milano (bylo zajímavé se seznámit se strukturou, fungováním organizace, Polihubu a TTO, tedy spojení akademické sféry, privátního sektoru při podpoře ”start ups”).
Odpolední setkání v rámci podnikatelského Česko – Italského fóra bylo věnováno Průmyslu 4.0., kyber bezpečnosti, smart city atd... Společně s partnerskou kanceláří Lawyalty Avvocati se sídlem v Miláně, členem sítě Consulegis, jsme připraveni poskytnout plnohodnotnou právní podporu českým podnikatelům v Lombardii.
Zmenšit
Kancelář Becker a Poliakoff podporuje projekt fotografky Zuzany Mináčové
20.11.2019
Rádi jsme podpořili pojekt fotografky Zuzany Mináčové a filmového režiséra Matěje Mináče - Příběhy, které se už mohou vyprávět. Tento audiovizuální projekt vznikl v rámci oslav 30 let demokracie a svobody a doporovází jej výstava fotografií. Zástupce naší kanceláře se účastnili vernisáže v Slovenském instututu v Praze, kde...
Celý článek
Rádi jsme podpořili pojekt fotografky Zuzany Mináčové a filmového režiséra Matěje Mináče - Příběhy, které se už mohou vyprávět. Tento audiovizuální projekt vznikl v rámci oslav 30 let demokracie a svobody a doporovází jej výstava fotografií.
Zástupce naší kanceláře se účastnili vernisáže v Slovenském instututu v Praze, kde byl přítomen i velvyslanec Slovenské republiky pan Peter Weiss.

 

Zmenšit
Koncert PKF k 30. výročí Sametové revoluce
18.11.2019
Zástupce Becker & Poliakoff se zúčastnil prvního koncertu klasické hudby v nově otevřené hale O2 Universum. Koncert zároveň připomněl 30-té výročí Sametové revoluce - proto symbolicky zazněla 9. symfonie Ludwiga van Beethovena v podání vyjímečných sólistů - Joyce El-Khoury , Stephanie d’ Oustrac , Simona O’ Neila, Dmitrije Belosselskeho,...
Celý článek
Zástupce Becker & Poliakoff se zúčastnil prvního koncertu klasické hudby v nově otevřené hale O2 Universum. Koncert zároveň připomněl 30-té výročí Sametové revoluce - proto symbolicky zazněla 9. symfonie Ludwiga van Beethovena v podání vyjímečných sólistů - Joyce El-Khoury , Stephanie  d’ Oustrac , Simona O’ Neila, Dmitrije Belosselskeho, pražského filharmonického sboru. PKF - Prague Philharmonia vedl Emmanuel Villaume.

 
Zmenšit
Koncert pro budoucnost a 30 let od Sametu
18.11.2019
Naše kancelář hrdě podpořila Koncert pro budoucnost na Václavském náměstí, který byl vrcholem oslav 17. listopadu. V rámci koncertu zazněly mimo jiné i silné projevy českých i zahraničních osobností a koncert doprovázel i videomapping na budovu Národního muzea.
Jsme rádi, že jsme se mohli připojit k oslavám.
Podnikatelská mise s ministrem zahraničních věcí České republiky Tomášem Petříčkem
4.11.2019
Ve dnech 28.-31. října t.r. se zástupci naší kanceláře zúčastnili doprovodné podnikatelské mise při návštěvě Kataru a Bahrajnu s ministrem zahraničních věcí České republiky Tomášem Petříčkem. Výsledkem jednání s vrcholnými představiteli obchodních komor, příslušných agentur, tak i bilaterálních...
Celý článek
Ve dnech 28.-31. října t.r. se zástupci naší kanceláře zúčastnili doprovodné podnikatelské mise při návštěvě Kataru a Bahrajnu s ministrem zahraničních věcí České republiky Tomášem Petříčkem. Výsledkem jednání s vrcholnými představiteli obchodních komor, příslušných agentur, tak i bilaterálních rozhovorů, je možnost konstatovat, že jsme se v detailu seznámili s právním prostředím v daných zemích, identifikovali moznosti obchodní spolupráce. S potěšením můžeme říci, že jsme navázali silné kontakty do politického prostředí. Můžeme tak obě tyto země zahrnout do portfolia regionu, kde můžeme být našim klientům přidanou hodnotou.
Zmenšit
Consulegis Paraguay
30.10.2019
JUDr. Martin Klimpl, řídící partner pražské kanceláře Becker a Poliakoff, se zúčastnil podzimní konference Consulegis v Paraguay. Tématy konference byla ekonomická situace v Latinské Americe, právní a daňové prostředí, vymahatelnost práva a arbitrážní řízení. S potěšením můžeme konstatovat, že díky partnerským...
Celý článek
JUDr. Martin Klimpl, řídící partner pražské kanceláře Becker a Poliakoff, se zúčastnil podzimní konference Consulegis v Paraguay.
Tématy konference byla ekonomická situace v Latinské Americe, právní a daňové prostředí, vymahatelnost práva a arbitrážní řízení.
S potěšením můžeme konstatovat, že díky partnerským kancelářím v Asuncionu, Buenos Aires, Santiago de Chile a Sao Paulu jsme schopni našim klientům nabídnout komfortní právní servis v rámci jejich případných aktivit v jejich teritoriu.
S radostí jsme se přihlásili k projektu sociální odpovědnosti sítě společností Consulegis, která spočívala v podpoře Fundación Solidaridad.
Zmenšit
Koncert PKF v Petschově vile
13.9.2019
Dne 12. září se na pozvání velvyslance USA v Praze J. E. Stephena Kinga uskutečnil koncert orchestru PKF — Prague Philharmonia v překrásném prostředí zahrady Petschkovy vily – rezidence velvyslance. Byla to důstojná a překrásná oslava vážné hudby a zároveň připomenutí, že hudba jako taková představuje hodnoty, jež neznají hranice a jejich...
Celý článek
Dne 12. září se na pozvání velvyslance USA v Praze J. E. Stephena Kinga uskutečnil koncert orchestru PKF — Prague Philharmonia v překrásném prostředí zahrady Petschkovy vily – rezidence velvyslance. Byla to důstojná a překrásná oslava vážné hudby a zároveň připomenutí, že hudba jako taková představuje hodnoty, jež neznají hranice a jejich šíření nelze zastavit.  
Jsme hrdi, že se naše společnost Becker & Poliakoff s.r.o. mohla podílet na organizaci této výjimečné akce ve spolupráci s dalšími partnery. Zvláštní poděkování za naši společnost tak patří společnostem Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.; Cape Wines Collection , s.r.o., ČEPRO, a.s ; Economia, a.s.; Nespresso; RSBC Group; divizi Penta Real Estate.
Zmenšit
13 právníků z Becker oceněno za nejlepší právníky v Americe
16.8.2019
Vydání The Best Lawyers in America® pro rok 2020 oceňuje třináct právníků společnosti Becker v rámci devíti oblastí advokacie. Kromě toho byla Lee A. Weintraubovi uděleno ocenění jako právníkovi roku ve stavebních sporech, ocenění udělované pouze jednomu advokátovi v rámci každého zaměření. Best Lawyers je jedním z...
Celý článek
Vydání The Best Lawyers in America® pro rok 2020 oceňuje třináct právníků společnosti Becker v rámci devíti oblastí advokacie. Kromě toho byla Lee A. Weintraubovi uděleno ocenění jako právníkovi roku ve stavebních sporech, ocenění udělované pouze jednomu advokátovi v rámci každého zaměření.
 
Best Lawyers je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších publikací v právnické profesi. Becker gratuluje svým právníkům k jejich oceněním jako jedněm z nejlepších a nejinteligentnějších právníků v USA.


Více v odkaze 

https://beckerlawyers.com/13-becker-attorneys-recognized-as-best-lawyers-in-america/
Zmenšit
Poděkování od velvyslance USA Stephena B. Kinga
7.8.2019
Dnes jsme obdrželi oficiální poděkování od USA velvyslance v Praze pana Stephena B. Kinga. Rádi budeme pokračovat v podpoře a ve spolupráci s velvyslanectvím. Děkujeme.
Den nezávislosti USA
11.7.2019
Hrdě jsme podpořili recepci na Den nezávislosti USA, která se konala v zahradách Velvyslanectví 27. června 2019. Byl to krásný a vyjímečný den, kdy jsme zároveň oslavili 101 let vzájemného partnerství České republiky a USA.