Becker & Poliakoff

cz eng

Hlavní menu:

Martin Klimpl, řídící parner pražské kanceláře Becker a Poliakoff, se ve dnech 6-13.dubna t.r. zúčastnil podnikatelské mise doprovázející místopředsedu vlády a ministra životního prostředí Richarda Brabce do Peru a Kolumbie.
18.4.2019
V rámci podnikatelských fór byly navázany kontakty s peruánskými i kolumbijskými partnery a to včetně advokátních kanceláří, což rozšiřuje okruh teritoriíí, ve kterých se Becker a Poliakoff může prezentovat. Dále byly identifikovány zajímavé obchodní příležitosti pro okruh klientů pražské kanceláře....
Celý článek
 V rámci podnikatelských fór byly navázany kontakty s peruánskými i kolumbijskými partnery a to včetně advokátních kanceláří, což rozšiřuje okruh teritoriíí, ve kterých se Becker a Poliakoff může prezentovat. Dále byly identifikovány zajímavé obchodní příležitosti pro okruh klientů pražské kanceláře. Přínosem bylo i setkání s ostatními podnikateli a členy delagace, kteří pana místopředsedu vlády doprovázeli.
Zmenšit
Program pro lidská práva a diplomacii Václava Havla
11.2.2019
Becker & Poliakoff podporuje vzdělávání mladých lidí v Miami a to Steven J. Green School of International & Public Affairs, havelskou iniciativu. Program Václava Havla pro lidská práva a diplomacie je nezbytná veřejná, akademická a etická tvorba ve správný čas a na správném místě. Vzhledem k tomu, že boj, který skončil v roce 1989 s...
Celý článek
Becker & Poliakoff podporuje vzdělávání mladých lidí v Miami a to Steven J. Green School of International & Public Affairs, havelskou iniciativu. 

Program Václava Havla pro lidská práva a diplomacie je nezbytná veřejná, akademická a etická tvorba ve správný čas a na správném místě. Vzhledem k tomu, že boj, který skončil v roce 1989 s znovuzrozením demokracie od totalitarismu ve střední Evropě, upadá od pozornosti mladých generací, hodnoty podporované a svobody získané před více než 20 leta musí být zachovány ve výzkumu, publikací a provádění ve všech oblastech veřejných záležitostí a ve službách konceptu otevřené společnosti. Miami - dnešní spojitost obyvatelstva, kapitálu a myšlenek - je nejlepším místem pro takové centrum FIU, jako jedinná veřejná výzkumná univerzita ve větším Miami, má jak infrastrukturu, tak akademické gravitace, aby takové centrum rozkvétalo a stalo se důsledkem. 
 
Zmenšit
Účast na Slavnostním vyhlášení ankety TOP ženy Česka
24.1.2019
Martin Klimpl se za společnost Becker & Poliakoff účastnil společně se svou ženou slavnostního vyhlášení ankety TOP žena Česka. Žebříček TOP ženy Česka ocenila vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už po čtrnácté. Anketa ukazuje ženy jako schopné manažerky, matky a manželky. Zároveň se zabývá rovnými pracovními...
Celý článek
Martin Klimpl se za společnost Becker & Poliakoff účastnil společně se svou ženou slavnostního vyhlášení ankety TOP žena Česka.
 
Žebříček TOP ženy Česka ocenila vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už po čtrnácté. Anketa ukazuje ženy jako schopné manažerky, matky a manželky. Zároveň se zabývá rovnými pracovními příležitostmi a působením žen na řídicích postech. Nejvýznamnější ženy České republiky byly oceněny  v kategoriích TOP podnikatelka, TOP manažerka, TOP žena veřejné sféry a TOP start-up.
Zmenšit
Becker & Poliakoff Consulting, a. s. se stal členem Asociace Public Affairs agentur
17.1.2019
Becker & Poliakoff Consulting, a. s. se stal členem Asociace Public Affairs agentur. 

Asociace se zabývá profesionálními konzultacemi, lobbingem a zastupování klientů ve vztahu k veřejné sféře. Hlavním cílem založení asociace je úsilí o vyšší transparentnost a profesionalitu na trhu. 
 
Podnikatelská mise s předsedou vlády a s ministrem obrany do Maroka
10.12.2018
Řídící partner AK BP se spolu se svými klienty zúčastnil obchodní mise Svazu průmyslu a dopravy ČR "Podnikatelská mise s předsedou vlády a s ministrem obrany do Maroka" ve dnech 4.-5.12.2018. V rámci bilaterálních jednání byla navázaná spolupráce s advokatní kanceláří BFR & Associés se sídlem v Casablance....
Celý článek
Řídící partner AK BP se spolu se svými klienty zúčastnil obchodní mise Svazu průmyslu a dopravy ČR  "Podnikatelská mise s předsedou vlády a s ministrem obrany do Maroka" ve dnech 4.-5.12.2018.
V rámci bilaterálních jednání byla navázaná spolupráce s advokatní kanceláří BFR & Associés se sídlem v Casablance. Partneři této kanceláře zastávali význemné funkce v marocké exekutive, hovoří plyne francouzsky a anglicky a své služby v rámci partnerské sítě poskytují i v dalších zamích Afriky. AK Becker & Poliakoff, tak může svým klientům nabídnout i plnohodnotné zastoupení v Maroku a dalších zemích na severu a západě afrického kontinentu.
Zmenšit
Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky do Izraele
10.12.2018
Zástupce advokátní kanceláře Becker & Poliakoff se spolu se svými klienty ve dnech 25.-28.11.2018 zúčastnil "Doprovodné podnikatelské mise prezidenta republiky do Izraele" do Tel Avivu. Stalo se, tak v ramci oficialni navstevy prezidenta Zemana ve statu Izrael. Pobytu v Tel Avivu bylo také využito k pracovnímu setkání s Balter Moshe a Bar Eliezer Eyal z advokatni...
Celý článek
Zástupce advokátní kanceláře Becker & Poliakoff se spolu se svými klienty ve dnech 25.-28.11.2018 zúčastnil "Doprovodné podnikatelské mise prezidenta republiky do Izraele" do Tel Avivu.
Stalo se, tak v ramci oficialni navstevy prezidenta Zemana ve statu Izrael.

Pobytu v Tel Avivu bylo také využito k pracovnímu setkání s Balter Moshe a Bar Eliezer Eyal z advokatni kanceláře BALTER, GUTH, ALONI & CO, která je, tak jako BP, členem sítě Consulegis
 
Zmenšit
Osudy židů od vzniku Československa až po dnešek
10.12.2018
Společnost Becker a Poliakoff s radostí a hrdostí podpořila výstavu Osudy židů od vzniku Československa až po dnešekvy
Podporujeme vernisáž Osudy židů
4.12.2018
Naše kancelář je hrdým partnerem vernisáže "Osudy židů od vzniku Československa až po dnešek". Výstava představí jedinečný fenomén, jak Židé pomohli proslavit Československo za posledních 100 let, jejich historii a zvyky přes výstavu a krátký film. Výstava bude zahájena 6. prosince 2018 od 18:00 ve Slovenském institutu v Praze,...
Celý článek
Naše kancelář je hrdým partnerem vernisáže "Osudy židů od vzniku Československa až po dnešek". Výstava představí jedinečný fenomén, jak Židé pomohli proslavit Československo za posledních 100 let, jejich historii a zvyky přes výstavu a krátký film. 
Výstava bude zahájena 6. prosince 2018 od 18:00 ve Slovenském institutu v Praze, Náměstí Republiky 3 a bude k vidění do 31. ledna 2019

Více také na http://wintonfilm.com/osudy-zidua.html
 
Zmenšit
Slavnostní večer k oslavě 100. výročí založení Československa ve Washingtonu
28.11.2018
Martin Klimpl se za společnost Becker& Poliakoff zúčastnil slavnostního večera k oslavě 100. výročí založení Československa ve Washingtonu, kterou uspořádala společnost The American Friends of The Czech Republic F. Malka. Vystoupeni M. Albright, F. Malka a dalších významných hostů podtrhlo nutnost udržení silné transatlantické vazby mezi USA a ČR, zachování a udržení...
Celý článek
Martin Klimpl se za společnost Becker& Poliakoff zúčastnil slavnostního večera k oslavě 100. výročí založení Československa ve Washingtonu, kterou uspořádala společnost The American Friends of The Czech Republic F. Malka. Vystoupeni M. Albright, F. Malka a dalších významných hostů podtrhlo nutnost udržení silné transatlantické vazby mezi USA a ČR, zachování a udržení demokratických hodnot - těžce opětovně získaných, a nutnost postaveni se všem populistickým, nacionalistickým a jiným extrémním proudům ve světe. Hudební vložka českého talentovaného klavíristy Kača, který díky příspěvkům Bakala Foundation, měl možnost pokračovat ve svém hudebním vzdělání se v USA, bylo vyvrcholením večera. Účast pěti bývalých velvyslanců USA v Praze bylo velkým a příjemným překvapením.
 
Martin Klimpl využil pobytu ve Washingtonu D.C. k setkaní s vedoucím partnerem místní pobočky Becker & Poliakoff, která patří mezi  přední lobbistické a právní kanceláře v hlavním městě se sídlem na prestižní adrese K Street, Omarem Francem. Místní kancelář, s velice významnými, ale i vyváženými kontakty, zastupuje zájmy i několika významných českých obchodních společnosti.
Zmenšit
Konference The Aspen Institute Central Europe konané v Praze na téma “Kam kráčíš Evropo? ”
26.11.2018
Zástupci kanceláře Becker & Poliakoff se, tak jako v minulosti, zúčastnili konference The Aspen Institute Central Europe konané v Praze na téma “Kam kráčíš Evropo? ”. Martin Klimpl, řídicí partner kanceláře, se zúčastnil i galavečere konané ve Veletržním paláci v Praze. Vystoupeni Prof. Thimoty Schneidera a příspěvek ředitele Aspen Institutu D....
Celý článek
Zástupci kanceláře Becker & Poliakoff se, tak jako v minulosti, zúčastnili konference The Aspen Institute Central Europe konané v Praze na téma “Kam kráčíš Evropo? ”. 

Martin Klimpl, řídicí partner kanceláře, se zúčastnil i galavečere konané ve Veletržním paláci v Praze. Vystoupeni Prof. Thimoty Schneidera a příspěvek ředitele Aspen Institutu D. Portetgielfa, za přítomnosti amerického velvyslance v Praze, jeho excellence S. Kinga, jakož i dalších významných osobnosti z politických, obchodních a společenských sfér života v ČR, bylo více než důstojným zakončením tohoto významného diskusního fóra na aktuální téma.
Zmenšit