Becker & Poliakoff

cz eng

Hlavní menu:

Koncert PKF v Petschově vile
13.9.2019
Dne 12. září se na pozvání velvyslance USA v Praze J. E. Stephena Kinga uskutečnil koncert orchestru PKF — Prague Philharmonia v překrásném prostředí zahrady Petschkovy vily – rezidence velvyslance. Byla to důstojná a překrásná oslava vážné hudby a zároveň připomenutí, že hudba jako taková představuje hodnoty, jež neznají hranice a jejich...
Celý článek
Dne 12. září se na pozvání velvyslance USA v Praze J. E. Stephena Kinga uskutečnil koncert orchestru PKF — Prague Philharmonia v překrásném prostředí zahrady Petschkovy vily – rezidence velvyslance. Byla to důstojná a překrásná oslava vážné hudby a zároveň připomenutí, že hudba jako taková představuje hodnoty, jež neznají hranice a jejich šíření nelze zastavit.  
Jsme hrdi, že se naše společnost Becker & Poliakoff s.r.o. mohla podílet na organizaci této výjimečné akce ve spolupráci s dalšími partnery. Zvláštní poděkování za naši společnost tak patří společnostem Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.; Cape Wines Collection , s.r.o., ČEPRO, a.s ; Economia, a.s.; Nespresso; RSBC Group; divizi Penta Real Estate.
Zmenšit
13 právníků z Becker oceněno za nejlepší právníky v Americe
16.8.2019
Vydání The Best Lawyers in America® pro rok 2020 oceňuje třináct právníků společnosti Becker v rámci devíti oblastí advokacie. Kromě toho byla Lee A. Weintraubovi uděleno ocenění jako právníkovi roku ve stavebních sporech, ocenění udělované pouze jednomu advokátovi v rámci každého zaměření. Best Lawyers je jedním z...
Celý článek
Vydání The Best Lawyers in America® pro rok 2020 oceňuje třináct právníků společnosti Becker v rámci devíti oblastí advokacie. Kromě toho byla Lee A. Weintraubovi uděleno ocenění jako právníkovi roku ve stavebních sporech, ocenění udělované pouze jednomu advokátovi v rámci každého zaměření.
 
Best Lawyers je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších publikací v právnické profesi. Becker gratuluje svým právníkům k jejich oceněním jako jedněm z nejlepších a nejinteligentnějších právníků v USA.


Více v odkaze 

https://beckerlawyers.com/13-becker-attorneys-recognized-as-best-lawyers-in-america/
Zmenšit
Poděkování od velvyslance USA Stephena B. Kinga
7.8.2019
Dnes jsme obdrželi oficiální poděkování od USA velvyslance v Praze pana Stephena B. Kinga. Rádi budeme pokračovat v podpoře a ve spolupráci s velvyslanectvím. Děkujeme.
Den nezávislosti USA
11.7.2019
Hrdě jsme podpořili recepci na Den nezávislosti USA, která se konala v zahradách Velvyslanectví 27. června 2019. Byl to krásný a vyjímečný den, kdy jsme zároveň oslavili 101 let vzájemného partnerství České republiky a USA. 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech
3.7.2019
Letos si 54.ročník MFF KV opravdu užíváme. Úspěšný již 16.brunch naší advokátní kancelaře Becker & Poliakoff se vydařil, na párty UniCredit Bank zahrála skvěle PKF- Prague Philharmonia, úžasné filmy, skvělá atmosféra. Jsme hrdi na naše propojení s MFF KV.
Jubilejní 25. koncertní sezóna PKF
13.6.2019
Jubilejní 25. koncertní sezóna PKF – Prague Philharmonia skončila. Závěrečný koncert se konal 12.června v Rudolfinu a na programu byl Claude Debussy, Wolfgang A. Mozart a Gabriel Fauré. Becker a Poliakoff prostřednictvím řídícího partnera, který je předsedou správní rady PKF – Prague Philharmonia, je hrdým podporovatelem tohoto výjimečného tělesa.
Doprovodná podnikatelská mise do Slovinska
7.6.2019
Na doprovodném podnikatelském fóru Three Seas Initiative Business Forum, které se konalo ve Slovinsku se sešlo více jak 600 vedoucích pracovníků ze 44 zemí. První den začínal panelem vedoucích představitelů a debatovalo se na vysoké úrovni o energetice, inovacích, digitalizaci a dopravě a desítkách obchodních jednání. Prezidentský panel...
Celý článek
Na doprovodném podnikatelském fóru Three Seas Initiative Business Forum, které se konalo ve Slovinsku se sešlo více jak 600 vedoucích pracovníků ze 44 zemí.
První den začínal panelem vedoucích představitelů a debatovalo se na vysoké úrovni o energetice, inovacích, digitalizaci a dopravě a desítkách obchodních jednání.
Prezidentský panel byl poznamenán výzvami k přesunu od slov k akci. Diskuse o investicích dopoledne zaznamenala výrazný nedostatek investic do infrastruktury, který ovlivňuje střední a východní Evropu, a vyzval k účinným opatřením a finančním nástrojům, které by překonaly do očí bijící nesoulad mezi existující fiskální likviditou a skutečnými investicemi. Vedoucí představitelé z obou sektorů - obchodu a vlády - souhlasili s tím, že je nutná další spolupráce v rámci EU, včetně transatlantického partnerství.
Druhý den se nesel ve znamení digitalizace a jak ji posílit, tuto konferenci pořádala společnost Google, Slovinská asociace ICT, Atlantická rada. Celé fórum, tak končilo Investičním panelem.

 
Zmenšit
Podnikatelská mise Slovinsko
5.6.2019
Účastníme se jako členové podnikatelské delegace, která doprovází českého prezidenta, Business Forum- Three Seas Initiative, konferenci, kterou hostí Slovinsko. Jako kancelář, která zastupuje klienty v oblasti energetiky a dopravy, jsme uvítali oba skvěle obsazené panely v obou oborech. 
 
Martin Klimpl, řídící parner pražské kanceláře Becker a Poliakoff, se ve dnech 6-13.dubna t.r. zúčastnil podnikatelské mise doprovázející místopředsedu vlády a ministra životního prostředí Richarda Brabce do Peru a Kolumbie.
18.4.2019
V rámci podnikatelských fór byly navázany kontakty s peruánskými i kolumbijskými partnery a to včetně advokátních kanceláří, což rozšiřuje okruh teritoriíí, ve kterých se Becker a Poliakoff může prezentovat. Dále byly identifikovány zajímavé obchodní příležitosti pro okruh klientů pražské kanceláře....
Celý článek
 V rámci podnikatelských fór byly navázany kontakty s peruánskými i kolumbijskými partnery a to včetně advokátních kanceláří, což rozšiřuje okruh teritoriíí, ve kterých se Becker a Poliakoff může prezentovat. Dále byly identifikovány zajímavé obchodní příležitosti pro okruh klientů pražské kanceláře. Přínosem bylo i setkání s ostatními podnikateli a členy delagace, kteří pana místopředsedu vlády doprovázeli.
Zmenšit
Program pro lidská práva a diplomacii Václava Havla
11.2.2019
Becker & Poliakoff podporuje vzdělávání mladých lidí v Miami a to Steven J. Green School of International & Public Affairs, havelskou iniciativu. Program Václava Havla pro lidská práva a diplomacie je nezbytná veřejná, akademická a etická tvorba ve správný čas a na správném místě. Vzhledem k tomu, že boj, který skončil v roce 1989 s...
Celý článek
Becker & Poliakoff podporuje vzdělávání mladých lidí v Miami a to Steven J. Green School of International & Public Affairs, havelskou iniciativu. 

Program Václava Havla pro lidská práva a diplomacie je nezbytná veřejná, akademická a etická tvorba ve správný čas a na správném místě. Vzhledem k tomu, že boj, který skončil v roce 1989 s znovuzrozením demokracie od totalitarismu ve střední Evropě, upadá od pozornosti mladých generací, hodnoty podporované a svobody získané před více než 20 leta musí být zachovány ve výzkumu, publikací a provádění ve všech oblastech veřejných záležitostí a ve službách konceptu otevřené společnosti. Miami - dnešní spojitost obyvatelstva, kapitálu a myšlenek - je nejlepším místem pro takové centrum FIU, jako jedinná veřejná výzkumná univerzita ve větším Miami, má jak infrastrukturu, tak akademické gravitace, aby takové centrum rozkvétalo a stalo se důsledkem. 
 
Zmenšit