Becker & Poliakoff

cz eng

Hlavní menu:

Nábytek Ligne Roset
DOLCEVITA, 9.11.2018
V časopisu DOLCEVITA vyšel článek o naší kanceláři, která je vybavena francouzským nábytkem a doplňky Ligne Roset. 
Podzimní konference Consulegis 2018
24.10.2018
Advokátní kancelář Becker a Poliakoff měla po 11-ti letech čest hostit letošní podzimní konferenci skupiny Consulegis sdružující nezávislé právní kanceláře celého světa. Nosným tématem setkání byla problematika umělé inteligence, robotiky a blockchainu. Hlavními řečníky...
Celý článek
Advokátní kancelář Becker a Poliakoff měla po 11-ti letech čest hostit letošní podzimní konferenci skupiny Consulegis sdružující nezávislé právní kanceláře celého světa. 
 
Nosným tématem setkání byla problematika umělé inteligence, robotiky a blockchainu. Hlavními řečníky konference byl profesor Erik Vermeulen z Tilburg University a Mgr. Alžběta Krausová, LLM z Ústavu státu a práva při  Akademii věd ČR.
 
Odborná vystoupení na téma How AI Challenges Current Laws on Liability, Privacy, and Intellectual Property? Mgr. Alžběty Krausové, LL.M  a The Future of the Legalprofession under the eye of Artificial Intelligence pana profesora Erica Vermeulena mely mezi více než 80-ti advokáty v auditoriu velký ohlas. 
 
Naše kancelář se této problematice bude nadále věnovat a s vedením Consulegis se dohodlo na zařazení tohoto tématu na nadcházející setkání.
 
Pro účastníky konference naše kancelář připravila bohatý doprovodný program obsahující mimo jine slavnostní přijetí  v Senátu a prohlídku galerie moderního umění DOX. Konference byla zakončena slavnostní večeří v Lobkowiczkém paláci na Pražském Hradě.
 
Jarní konference se uskuteční v květnu 2019 v Madridu.
Zmenšit
Oslava 25 let existence advokátní kanceláře
24.10.2018
“ 25 let společně na jedné lodi” V unikátních prostorách Galerie DOX+ oslavila naše kancelář společně se svými klienty a podporovateli 25. let působení na českém trhu. Bylo nám ctí na oslavě přivítat také účastníky pražské konference Consulegis, organizace sdružující nezávislé právní...
Celý článek
“ 25 let společně na jedné lodi”

V unikátních prostorách Galerie DOX+ oslavila naše kancelář společně se svými klienty a podporovateli 25. let působení na českém trhu. Bylo nám ctí na oslavě přivítat také účastníky pražské konference Consulegis, organizace sdružující nezávislé právní kanceláře celého světa, jejíž členy je naše kancelář již 15 let. 

Produkce oslavy se ujala tradičně společnost Michala Cabana, která téma “25 let společně na jedné lodi“ pojala jako vždy originálně a vytvořila úžasnou a odlehčenou atmosféru večera, který byl poděkováním všem advokátům a zaměstnancům kanceláře za jejich práci a klientům za jejich důvěru.

Poděkování patří i Kalina catering, dodavateli vín Klein Constancia CAPE WINES COLLECTION s.r.o. a společnosti Nespresso.
Zmenšit
Oslava 45 let založení firmy
26.9.2018
V ústředí mateřské firmy Becker & Poliakoff, P.A. se konala oslava 45 let založení firmy a pravidelné setkání vedoucích právníků a zaměstnanců firmy. U příležitosti oslav byla také představena nová image firmy. Oficiální název, pod kterým firma podniká, zůstalo Becker a Poliakoff. Firma však reaguje na moderní trendy a v rámci...
Celý článek
V ústředí mateřské firmy Becker & Poliakoff, P.A. se konala oslava 45 let založení firmy a pravidelné setkání vedoucích právníků a zaměstnanců firmy. U příležitosti oslav byla také představena nová image firmy. Oficiální název, pod kterým firma podniká, zůstalo Becker a Poliakoff. Firma však reaguje na moderní trendy a v rámci strategie došlo ke zkrácení marketingového názvu na jméno Becker podle zakládajícího partnera Allana Beckera. Došlo také ke změně emailových adres, redesignu webových stránek, změně korporátní barvy a posílení komunikace na sociálních sítích - to vše s jediným cílem, ukázat že firma i po pětačtyřiceti letech umí reagovat na změnu trhu a společenského prostředí, umí být moderní, progresivní a rozumí novým potřebám klientů, reaguje na nová odvětví průmyslu atd. To vše je spojeno s rozšiřováním pobočkové sítě, kdy z firmy Becker a Poliakoff se stává advokátní kancelář s více než 400 právníky, která působí na východním pobřeží Spojených států. Významnou posilou je pak otevření kanceláře ve Washington DC, která se věnuje lobbingu. Posílena byla také kancelář v New Yorku. To vše posiluje vztahy s pražskou pobočkou, která letos oslaví 25 let svého působení v České republice.
Zmenšit
Zahajovací koncert 25. sezóny PKF
26.9.2018
V polovině září proběhl ve Španělském sále Pražského hradu zahajovací koncert 25. sezóny Prague Philharmonia pod taktovou šéfdirigenta Emmanuela Villauma. S šéfdirigentem a hudebním ředitelem přišly nejen nové výzvy, ale také nová energie, která je vnímána jako esenciální pro další pozitivní rozvoj....
Celý článek
V polovině září proběhl ve Španělském sále Pražského hradu zahajovací koncert 25. sezóny Prague Philharmonia pod taktovou šéfdirigenta Emmanuela Villauma. S šéfdirigentem a hudebním ředitelem přišly nejen nové výzvy, ale také nová energie, která je vnímána jako esenciální pro další pozitivní rozvoj. Prague Philharmonia vstupuje do jubilejní sezóny s elánem a ve výborné umělecké kondici. JUDr. Martin Klimpl – předseda správní rady PKF si zahajovací koncert nenechal ujít.
Zmenšit
Státní svátek USA
19.7.2018
Becker a Poliakoff se s hrdostí zúčastnil oslavy státního svátku USA v Praze.
Jarní konference Consulegis 2018
7.5.2018
Partneři kanceláře JUDr. Martin Klimpl a JUDr. Jan Kotík se zúčastnili jarní konference Consulegis, sítě, která sdružuje nezavislé advokátní kanceláře z 45 zemí a 150 měst. Dublin hostil konferenci již v roce 1999, Praha se ujme opětovného hostitelství po 11 letech tento podzim. Jsme hrdí členové této funkční a efektivní organizace již...
Celý článek
Partneři kanceláře JUDr. Martin Klimpl a JUDr. Jan Kotík se zúčastnili jarní konference Consulegis, sítě, která sdružuje nezavislé advokátní kanceláře z 45 zemí a 150 měst.
 
Dublin hostil konferenci již v roce 1999, Praha se ujme opětovného hostitelství po 11 letech tento podzim.
 
Jsme hrdí členové této funkční a efektivní organizace již více než 14 let.
Zmenšit
Reprezentační ples Prahy 1
3.5.2018
Zaměstnanci naší advokátní kanceláře se zúčastnili Reprezentačního plesu Prahy 1, který se již stal tradičním vyvrcholením plesové sezony. Ples se konal v pátek 20. dubna 2018 v Paláci Žofín a nesl se v prvorepublikové atmosféře. Jeho podtitul zněl "Oslava 100 let republiky aneb začalo to v roce 1918".
Setkání s americkým velvyslancem
16.4.2018
Jednatel naší společnosti, JUDr. Martin Klimpl, se v pátek 13. 4. 2018 zúčastnil setkání s velvyslancem USA v České republice, Stephenem B. Kingem. Shledání proběhlo v rezidenci pana velvyslance na pražské Bubenči. 
Úvodní slovo v brožuře donátorské řady PKF - LOBKOWICZ abonmá 2018
16.4.2018
V tomto článku si můžete přečíst úvodní slovo JUDr. Martina Klimpla, jednatele společnosti Becker & Poliakoff, s.r.o., které bylo zveřejněno v brožuře donátorské řady PKF - LOBKOWICZ abonmá 2018: Vážení a milí hosté, jsem mimořádně poctěn, že vás mohu přivítat v druhé sezoně donátorské řady PKF - LOBKOWICZ abonmá. Tato...
Celý článek
V tomto článku si můžete přečíst úvodní slovo JUDr. Martina Klimpla, jednatele společnosti Becker & Poliakoff, s.r.o., které bylo zveřejněno v brožuře donátorské řady PKF - LOBKOWICZ abonmá 2018:
 

Vážení a milí hosté,

jsem mimořádně poctěn, že vás mohu přivítat v druhé sezoně donátorské řady PKF - LOBKOWICZ abonmá.

Tato řada vznikla z touhy připravit ojedinělé večery pro příznivce a podporvatele, mecenáše a partnery PKF - Prague Philharmonia. Tělesa, jež je v současné době v mimořádné umělecké kondici a představuje plně etablovaný a respektovaný orchestr, vysoce ceněný pro sovu citlivost k repertoáru, virtuozitu a charakteristický zvuk. Jsme orchestrem bez stálého zřizovatele, pro který je podpora z veřejných a privátních zdrojů pro další rozvoj klíčová. Nová abonentní řada nám dává mimořádnou příležitost být vám doslova na dosah a sdílet s vámi naši představu o špičkové interpretaci.

Nedovedu si představit vhodnější prostředí a partnery pro přípravu donátorské koncertní řady než Lobkowiczký palác a rodinu Lobkowiczů, jež je po staletí symbolem osvíceného mecenátu hudebních skladatelů a jež dokáže úspěšně projevovat úctu k tradicím s jejich moderním rozvojem. Děkujeme Williamovi a Alexandře za velkorysé přijetí této spolupráce. Děkuji též Daně Syrové, ředitelce projektu, díky níž tato ředa vzkvétá a prosperuje.

Čtveřici výjimečných večerů donátorské řady v roce 2018 spojuje opět motto "Setkání s příběhy umění". Příběhy plné napínavých zajímavostí z historie Lobkowiczkých sbírek vám představují znalci z nejpovolanějších - jejich kurátoři.

Výtěžek ze vstupného je určen na rozvoj dalších uměleckých plánů orchestru. Velmi si vážíme vaší podpory a věříme, že se nám společně s vámi daří vytvářet nezapomenutelné chvíle ve vstřícné atmosféře bohaté na umělecké zážitky.

JUDr. Martin Klimpl
předseda správní rady PKF - Prague Philharmonia
Zmenšit